Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

WESELE

 

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ja osobiście dokładam wszelkich starań, żeby zabawa pozostała w pamięci bawiących się gości.

      Każde wesele ma innych odbiorców i swój wyjątkowy charakter, dlatego przed podpisaniem umowy ustalamy szczegóły scenariusza, preferowaną muzykę, warunki lokalowe, pytamy o ważne osoby, które należałoby wyróżnić, precyzujemy detale dotyczące Państwa życzeń specjalnych. Służę wieloletnim doświadczeniem i to nie tylko w zakresie samego przyjęcia weselnego, ale także w kwestii przygotowań, oprawy, dodatków, itp.
 
      Nasza współpraca nie zamyka się jedynie w podpisaniu umowy i prowadzeniu wesela, ale przede wszystkim w ramach przygotowań spotykamy się kilkukrotnie, a to wszystko po to, by ten tak długo wyczekiwany dzień, stał się szczególnym przeżyciem.
Podczas spotkań słucham aktywnie, następnie doradzam, podpowiadam i wspólnie budujemy scenariusz Waszego wesela:
  • dobieramy wspólnie repertuar muzyczny;
  • wybieramy zabawy i konkursy;
  • ustalamy metody wyróżnienia gości w tym szczególnie rodziców (prezenty, podziękowania, itp.);
  • ustalamy sposób powitania Gości i Młodej Pary
  • omawiamy toasty, organizację oczepin i sposób prowadzenia imprezy
     Podczas wesela prezentowane są na specjalnym ekranie przygotowane uprzednio multimedialne prezentacje rodzinne, ponadto na bieżąco wyświetlane są zdjęcia z Uroczystości Ślubnych oraz z wesela.
 
     Na specjalne życzenie do muzyki mechanicznej możliwy jest występ sprawdzonego muzyka, który śpiewa i gra na żywo (gitara, klawisze, akordeon). Ponadto istnieje możliwość wykorzystania akordeonisty podczas błogosławieństwa i wyprowadzenia z domu Panny Młodej. Wspomniana opcja urozmaica Państwa uroczystość.
 
     W efekcie naszych spotkań powstanie scenariusz dostosowany do Waszych potrzeb i oczekiwań. Oczywiście nie można zapomnieć o upodobaniach Gości. W każdej chwili będziecie mogli korygować swój scenariusz, nawet w trakcie uroczystości.
 

    LOKALE

            Dom Weselny FELIX - felix.website.pl

 

    FOTO

 

 

    KAMERA